Konsultacje ze mną

Pomogę Ci ogarnąć widoczność w Google. Wspólnie przeanalizujemy Twoją sytuację i znajdziemy rozwiązanie Twoich problemów.

Wykorzystaj moje strategiczne podejście i biznesowe doświadczenie.

Już jedna godzina konsultacji ze mną może oszczędzić Ci pieniędzy zmarnowanych na niewłaściwe podejście.

Konsultowałem już wiele projektów podobnych do Twojego. Jestem w stanie pokazać Ci strategiczną perspektywę na budowanie widoczności Google. Narzędzia, sztuczki i inne kombinacje są ważne, ale bez planu to tylko zlepek losowych technik, które mogą się same wykluczać.

Strategiczne podejście do Google, to przede wszystkim dokładne zaplanowanie strony, treści oraz architektury informacji. Techniczne aspekty to tylko szczegóły, które są na drugim planie.

Najpierw trzeba spojrzeć na sytuację z lotu ptaka i przygotować całość z biznesowej perspektywy. Tylko wtedy osiągniesz prawdziwe efekty.

Ocenię Twoją sytuację w Google

W czasie konsultacji dowiesz się, jak wygląda Twoja sytuacja i czy idziesz w dobrym kierunku. Porównam Twoją stronę do konkurentów i na podstawie zebranych danych zaproponuję kierunek rozwoju Twojej firmy w Google, tak aby zdobywać najwięcej klientów.

Wskażę błędy, jakie popełniasz na swojej stronie

Moje doświadczenie w optymalizacji wielu stron internetowych oraz płatnych kampanii pozwala na szybkie wyłapanie błędów, których Ty możesz nie zauważać. W wielu przypadkach poprawa kilku niedoskonałości może zadziałać pozytywnie na poprawę widoczności w Google, dzięki czemu więcej osób odnajdzie Twoją ofertę.

Pokażę Ci, jak szukają Cię Twoi klienci

Twoi potencjalni klienci używają wielu fraz, szukając Twoich produktów czy usług. Podczas konsultacji, doradzę Ci jak znaleźć te właściwe słowa kluczowe i jak zoptymalizować stronę, by pojawiać się w Google nie tylko na jedno czy dwa słowa, ale na ich bardzo dużo ilość ściśle związaną z Twoim biznesem.

Doradzę optymalną strategię pozyskiwania klientów z Google

Doradzę Ci, jak wybrać najlepszą drogę do zdobywania większej ilości klientów z wyszukiwarek internetowych. Wspólnie z Tobą, opracujemy strategię dotarcia do jak największej liczby osób potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Jak wyglądają konsultacje?

Problemów związanych z Google może być wiele, rozwiązań jeszcze więcej. Zamiast marnować czas na naukę tego wszystkiego, możesz skorzystać z konsultacji, które pomogą obrać dobry kierunek dla Twojego biznesu.

Otrzymasz dużą dawkę wiedzy i doświadczenia, które wykorzystasz od razu! Pomogę Ci rozwiać wątpliwości związane z obecnością Twojej firmy w wyszukiwarkach internetowych. Konsultacje odbywają się najczęściej on-line w formie wideorozmowy.

Zanim zaczniemy rozmawiać...

W wielu przypadkach nie ma sensu płacić za konsultacje, bo moja wiedza dostępna jest za darmo. Poniżej znajdziesz przykładowy film, a tutaj możesz przejść do mojego kanału na YouTube z całą masą darmowej wiedzy.

https://youtu.be/EhlDUSCActQ