Wyszukiwarki internetowe są jednym z najlepszych źródeł pozyskiwania klientów. Sam ekosystem Google to ogromny potencjał sprzedażowy. Codziennie miliony ludzi na świecie korzysta z tej wyszukiwarki, wpisując do niej konkretnie to, czego potrzebuje.

Jakie inne źródło marketingowe jest w stanie dostarczyć Ci klientów, którzy sami mówią, czego potrzebują? Google to dosłownie kopalnia nowych klientów — wystarczy mieć dobry sprzęt do kopania, który dostarczę Ci na moim szkoleniu SEO.

Pewnie myślisz sobie teraz, że to niemożliwe. Może nawet, korzystasz już z reklamy w Google lub SEO/pozycjonowania i nie daje Ci ona odpowiednich efektów… Niestety większość firm działa po omacku, bez żadnej strategii, licząc po prostu, że klienci sami zaczną się pojawiać. To są prawdziwe powody braku efektów.

W Google nie chodzi o to, żeby być jak najwyżej. Zdecydowanie ważniejsze jest, aby dotrzeć do jak największej ilości właściwych osób i dać im to, czego naprawdę potrzebują. To, że ktoś trafi na Twoją stronę, to dopiero połowa sukcesu — trzeba jeszcze zachęcić daną osobę do wykonania właściwej akcji.

  1. Musisz być wysoko, ale na odpowiednie frazy kluczowe używane przez kupujących klientów, którzy są w stanie Ci zapłacić.
  2. Już na poziomie wyników wyszukiwania musisz pokazywać, że warto wejść na Twoją stronę i że użytkownik dostanie to, czego szuka.
  3. Sam wynik wyszukiwania musi kierować do właściwej podstrony, która zrealizuje Twój cel biznesowy.
  4. Strona docelowa musi być zoptymalizowana w taki sposób, by pomóc klientowi wykonać właściwą akcję.

Nie wystarczy domyślna treść wyniku wyszukiwania, czy losowa strona docelowa. Musisz mieć wszystko zaplanowane, wtedy na pewno wygrasz, nie ma innej możliwości.

Podczas szkolenia SEO, nauczę Cię wszystkiego, co wiem o SEO i pozycjonowaniu

Wieloletnie doświadczenie oraz konkretna wiedza, którą posiadam, może pomóc Ci rozwinąć biznes. Zdaje sobie sprawę, że nie każda firma potrzebuje naszych usług. Zresztą, nasze ograniczone moce przerobowe nie pozwalają nam na współpracę z dużą ilością klientów. Stawiamy na jakość. Nie znaczy to, że musimy trzymać naszą wiedzę tylko dla siebie – z chęcią pokażę Ci nasze podejście do zdobywania klientów z Google.

Moje Szkolenie SEO nie jest czysto techniczne i nie zawiera zbędnych “zapychaczy”. Pokażę Ci jak holistyczne podejść do całego procesu pozyskiwania klientów z wykorzystaniem wyszukiwarki Google.

To idealne szkolenie, jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z SEO i chciałbyś samodzielnie rozwijać swój biznes lub dział w tym kierunku. Nawet jeśli współpracujesz z agencją SEM, ta wiedza pozwoli Ci zweryfikować ich pracę!

Moje szkolenia są indywidualne. Agenda będzie dopasowana do Twojej sytuacji. Mogę to być nawet warsztaty, podczas których będziemy pracować nad realnym przypadkiem.

Interesuje Cię takie szkolenie? Wypełnij poniższy formularz. Umówimy się na rozmowę i porozmawiamy o możliwościach współpracy.